pronet logo
ÜCRETSİZ TEKLİF ALIN

Pronet İnsan Kaynakları

Pronet Güvenlik olarak bugün müşterilerimizin hayatını kolaylaştıracak olan çözümler üretirken stratejik İnsan Kaynakları bakış açısıyla da değerlerine ve liderlik ilkelerine bağlı mutlu çalışanlar topluluğu oluşturmak amacındayız.

Pronet Ofis

Bizim için her çalışanımız bir Pronet Kahramanı! Organizasyonumuzun ve Kahramanlarımızın mevcut ve gelecekteki ihtiyaçlarına yönelik, uygulanabilir çözümler geliştiririz.

Pronet kurum kültürünü benimseyip yaşatacak, sürekli gelişime, öğrenmeye açık, geleceği birlikte oluşturacağımız Kahramanları şirketimize kazandırmak önceliğimizdir.

Kahramanlarımıza yetkinliklerini geliştirebilecekleri gelişim olanakları hazırlar, potansiyellerini ortaya çıkarabilecekleri ve potansiyellerini en verimli şekilde kullanabilecekleri çalışma ortamları yaratır ve bunun için çeşitli eğitim imkanları sunarız.

Pronet Ofis

En Çok Tercih Edilen İşveren olma vizyonu ve Avrupa’nın ilk üç güvenlik firması arasında olma hedefiyle sektörün öncüsü olarak 1800 Kahramanımızla 200.000'e yakın abonemize hizmet vermekteyiz.