Hemen Arayın
Pronet İnsan Kaynakları
Pronet İnsan Kaynakları

Pronet İnsan Kaynakları

Pronet olarak müşterilerimizin hayatını kolaylaştıracak olan çözümler üretirken, stratejik İnsan Kaynakları bakış açısıyla da değerlerine ve liderlik ilkelerine bağlı mutlu çalışanlar topluluğu oluşturmak amacındayız.

Devamını Okuyun

İnsan Kaynakları Politikamızİnsan Kaynakları Politikamız

Bizim için her çalışanımız Pronet Kahramanı! Organizasyonumuzun ve Kahramanlarımızın mevcut ve gelecekteki ihtiyaçlarına yönelik, uygulanabilir çözümler geliştiririz. Pronet kurum kültürünü benimseyip yaşatacak, sürekli gelişime ve öğrenmeye açık, geleceği birlikte oluşturacağımız Kahramanları şirketimize kazandırmak önceliğimizdir.

Kahramanlarımıza yetkinliklerini geliştirebilecekleri gelişim olanakları hazırlar, potansiyellerini ortaya çıkarabilecekleri ve potansiyellerini en verimli şekilde kullanabilecekleri çalışma ortamları yaratır, bunun için çeşitli eğitim imkânları sunarız.

En Çok Tercih Edilen İşveren olma vizyonu ve Avrupa’nın ilk üç güvenlik firması arasında olma hedefiyle sektörün öncüsü olarak 2000 Kahramanımızla 200.000'e yakın abonemize çözüm sunmaktayız.

Pronet'te Çalışmak

Pronet'te ÇalışmakPronet'te Çalışmak Pronet'te Çalışmak

Seçme ve yerleştirme süreçlerimizde kurum kültürümüzü oluşturan Taraftar Müşteri, Girişimci Ruh, Açık İletişim, İşbirliği ve Dayanışma değerlerini temel alarak belirlediğimiz, her pozisyon için farklı yetkinlik modelleri bulunmaktadır.

Bu yetkinlikleri ölçümleyebilmek adına; kişilik envanteri, genel yetenek testleri, yabancı dil test uygulamaları, yetkinlik mülakatları ve benzer uygulamalar ile işe alım sürecimizi şekillendirdik.

Ücret ve Yan Haklar Ücret ve Yan Haklar

Pronet İnsan Kaynakları olarak, piyasa ile rekabet içinde bir ücretlendirme politikasını benimsedik. Baz ücret ve değişken ücret sistemimizi unvandan ve fonksiyondan bağımsız olarak işlerin büyüklükleri temel olmak üzere, kişilerin yetkinlikleri ve performansları üzerine kurduk. Ayrıca işin gereği olarak da yan haklarımızı düzenledik.

Her yıl piyasa verileri ile çalışanlarımızın ücret ve yan haklarını karşılaştırarak analiz etmekteyiz. Bu analiz ile çalışanlarımızı rekabetçi piyasaya karşı korumayı ve adil bir ücret politikası kurmayı hedeflemekteyiz.

Tüm Kahramanlarımızı kapsayan özel sağlık sigortası, hayat sigortası, iş yeri hekimi uygulaması, çocuk yardımı, evlilik yardımı süreçleri ile Kahramanlarımıza ve ailelerine destek sağlamaktayız.

Merkez binamıza ulaşım servisler aracılığı ile yapılırken öğle yemekleri için aylık yemek kartı vermekteyiz.

İş Sağlığı ve Güvenliği Uygulamamız

İş Sağlığı ve Güvenliği Uygulamamızİş Sağlığı ve Güvenliği Uygulamamız

Yürüttüğümüz tüm uygulamaların temelinde Kahramanlarımıza verdiğimiz değer ve önem yer almaktadır. Bu yüzden Kahramanlarımızın sağlıkları ve güvenlikleri konusunda yasal yükümlülükleri yakından takip ederek hayata geçirir; düzenli olarak denetler ve uygunluğunu kontrol ederiz.

Kahramanlarımıza iş sağlığı ve güvenliği eğitimleri ve mesleki eğitimler aldırmaktayız. Kahramanlarımızın tüm faaliyetleri sırasındaki sağlık ve güvenlik risklerini değerlendirerek koruyucu önlemler almaktayız. Kullanılan malzemelerin iş sağlığı ve güvenliği kriterlerine uygunluğuna dikkat ederiz. Kahramanlarımızın görev niteliğine göre iş elbisesi ve diğer kişisel koruyucu donanımlarını temin etmekteyiz.

Aramıza Katılın

Kahramanlık hikayeni Pronet ile yaz!

Sen de aramıza katılarak Pronet Kahramanı olmak için ilk adımı atabilirsin.

İnsan kaynakları sosyal medya hesaplarımızı takip edin.