Hemen Arayın

Pronet, onaylı WhatsApp hattıyla hizmet vermeye başladı

Türkiye’nin lider güvenlik şirketi Pronet, WhatsApp’taki onaylı kurumsal hesabı üzerinden hizmet vermeye başladı. Pronet, elektronik güvenlik sektöründe bir ilk olan interaktif hizmetiyle potansiyel müşterilerine ürünleri hakkında detaylı bilgi aktarırken hizmet verdiği müşteri sayısını da artıracak.

Türkiye’nin lider güvenlik şirketi Pronet, Whatsapp’taki onaylı kurumsal hesabı ile hizmet vermeye başladı. Elektronik güvenlik sektöründe kurumsal hesabı Whatsapp tarafından onaylanan ilk firma olan Pronet’in bu hizmetinden faydalanmak için 0533 717 30 66 nolu hattı cep telefonuna kaydetmek yeterli. 

Hizmetlerinin odak noktasına kullanıcılarını koyan Pronet, teknolojiyle birlikte değişen beklenti ve taleplere yenilikçi çözümlerle cevap vermeye devam ediyor.  09.00 – 21.00 saatleri arasında Whatsapp hattıyla destek verecek olan Pronet, bu uygulamayla potansiyel müşterilerinin hayatını kolaylaştırırken, hizmet verdiği müşteri sayısını da artıracak. Kurumsal Whatsapp hattıyla her ortamda destek vermeye hazır olan Pronet, önümüzdeki dönemde mevcut müşterilerine yönelik gerçekleştireceği projeler ve anlık destekle Whatsapp aracılığıyla hizmet vermeyi sürdürecek.

En son yenilikleri takip ederek teknolojik gelişmeleri kullanıcılarına sunmaya devam ettiklerinin altını çizen Pronet Pazarlama ve İş Geliştirmeden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Ediz Habip, “Teknoloji trendleri güvenlik sektörünü de doğrudan etkiliyor. Akıllı teknolojiler, platformlar arası uygulamalar gibi gelişmeler ürün ve hizmetlerimizin gelişimine yön veriyor. Whatsapp kurumsal hesabımızla sektörde yine bir ilki gerçekleştiriyoruz. Onaylı hesabımızla, ürün ve hizmetlerimizle ilgili canlı destek vermeye hazırız, gerekli hallerde hazır mesaj bildirimlerimizle de kullanıcılarımız ve potansiyel müşterimizle olan iletişimimizi sürdüreceğiz ve müşteri portföyümüzü genişleteceğiz” diyor.

Kullanıcılarından gelen talepler doğrultusunda ürün ve hizmetlerini şekillendirmeye devam edeceklerini vurgulayan Habip, “Sunduğumuz yenilikçi güvenlik çözümlerimizle sektördeki liderliğimizi devam ettiriyoruz. Connexease ile birlikte gerçekleştirdiğimiz bu proje ile onaylı kurumsal hesabımızı yeni müşteri kazanım süreçlerinde aktif bir şekilde kullanacağız” dedi.

Pronet hakkında:

1995 yılında kurulan Pronet, bugün yaklaşık 200 bin aktif güvenlik sistemi kullanıcısı ve 5000’i aşan özel güvenlik projesiyle sektörünün lider şirketidir. Sunduğu güvenlik çözümleriyle kişi, kurum, kuruluş, öz varlık ve bilginin korunmasını sağlayan Pronet, ev ve işyeri güvenliğinin yanı sıra bankalar, alışveriş merkezleri, havaalanları, perakende mağaza zincirlerinin de aralarında bulunduğu birçok büyük kuruma yönelik hizmet ve çözümler üretiyor. Hizmetlerini hırsızlığa karşı önleyici ve caydırıcı tedbirlerle sınırlı tutmayan Pronet, abonelerine ‘5 Korumalı Güvenlik Hizmeti’ ile hırsızlık, yangın, gaz kaçağı, su baskını gibi olayların yanı sıra acil sağlık ve panik durumlarına da müdahale edebiliyor. İnsana ve teknolojiye sürekli yatırım yapan Pronet, bunun bir sonucu olarak alarm sonrası aboneyi ortalama 10 saniyelik arama hızıyla dünya standartlarının üstünde bir hizmet veriyor. 2015’te Türkiye’de En İyi Müşteri Deneyimi Ödülü’nü kazanan Pronet, 2016’da da çağrı merkezi sektörünün dünya çapındaki en prestijli etkinliklerinden 11. Contact Center World Awards’ta, “En İyi Müşteri Deneyimi” kategorisinde önce EMEA Bölgesi (Avrupa, Ortadoğu ve Afrika) ve sonra dünya birincisi oldu. Pronet ayrıca, dünyanın en saygın iş ödülleri organizasyonlarından Stevie Awards 2016’da 4 altın, 3 bronz ödül kazanarak önemli bir başarıya daha imza attı; 2017’de ise “Yılın Müşteri Hizmetleri Ekibi” kategorisinde ödüle layık görüldü.

Ücretsiz Teklif Al

Ücretsiz Teklif Al

Evinize, işyerinize ve günlük yaşamınıza uygun güvenlik sisteminizi belirlememiz için lütfen formu doldurun, sizi en kısa sürede arayalım.

Tüm bilgileriniz Pronet tarafından gizli tutulacaktır.
captcha

HEMEN TEKLİF ALIN HEMEN ARAYIN 444 1 911 HEMEN ARAYIN 444 1 911