Hemen Arayın
Uzaktan Alarm Kurma & Kapama
 • Uzaktan Alarm Kurma & Kapama

  Bu özellik ile alarm sisteminizi uzaktan ev içi ve ev dışı modlarında kurabilir ya da alarm sisteminizi uzaktan kapatabilirsiniz.

 • Mobil Uygulama ve Web'ten Erişim

  Pronet abonelerine özel, ücretsiz mobil uygulamamız sayesinde, nerede olursanız olun tüm işlemlerinizi kolayca halledebilirsiniz.

  Evinizi uzaktan kontrol etmek için hemen Pronet Plus uygulamasını indirin!

  itunes google play
Akıllı Video ve Görüntüleme Yönetimi
 • Akıllı Video
  ve Görüntüleme Yönetimi

  Pronet’in akıllı video özelliği ile evinizdeki kameralar, alarm sisteminiz ile birlikte çalışır. Örneğin, evinize dışarıdan izinsiz bir giriş olduğunda size anlık olarak ulaşan bildirimler ile kamera görüntülerinizi izleyebilirsiniz.

 • Alarm & Olay Algılayarak
  Kayıt Başlatma

  Olası yaşanacak alarm durumları veya beklenmedik hareketlenmeler kameranızı tetikler ve kayıt yapmasını sağlar. Ayrıca bu özellik size olayın 30 saniye öncesinden başlayarak, 50 saniyelik klipler halinde kayıt yapma imkanı sunar.

Akıllı Kilit
 • Akıllı Kilit

  Evinize gelen yardımcınıza, çocuğunuza veya misafirinize kapınızı uzaktan açabilir, kimseye anahtar bırakmaya gerek kalmadan yakınlarınızın eve rahat giriş çıkış yapmalarını sağlayabilirsiniz.

 • Giriş Yönetimi

  Anahtarınızı kaybettiğinizde veya unuttuğunuzda, evinize akıllı telefonunuz veya şifreniz ile giriş yapabilir, böylece istenmeyen bir durumda çilingire gerek duymadan kapınızı kolayca açabilirsiniz.

Akıllı Termostat Kontrolü
 • Akıllı Termostat Kontrolü

  Kombinizi uzaktan kontrol edebilir, günlük yaşamınıza göre otomatik olarak programlayabilirsiniz.

 • Olay Tetiklemeli Isıtma

  Bu özellik sayesinde sisteminiz önceden belirlediğiniz olaylara (işyerine girme saatiniz, çocuklarınızın eve gelişi vb.) göre tetiklenir ve başka herhangi bir işlem yapmanıza gerek kalmadan otomatik ısıtma sağlar.

 • Elektrikli Cihaz Kontrolü ve Aydınlatma *

  Uzaktan Aydınlatma Kontrolü ile evinizin açık kalmış ışıklarını kapatabilir, evcil hayvanınız evde yalnızken bulunduğu odanın ışıklarını uzaktan yakabilirsiniz.


  (*) Çok yakında hizmete girecektir.

 • Enerji Sarfiyat Ölçümü

  Bu özellikte bulunan komple veya kısmi enerji ölçüm cetvelleri sayesinde evinizin enerji sarfiyatını ölçebilir, tasarruf önlemlerinizi buna göre alabilirsiniz.

Ücretsiz Teklif Al

Ücretsiz Teklif Al

Formu doldurun, ücretsiz keşif için sizi ziyaret edelim, evinize en uygun alarm sistemi ve kamera çözümünü sunalım.

Tüm bilgileriniz Pronet tarafından gizli tutulacaktır.
captcha

HEMEN TEKLİF ALIN HEMEN ARAYIN 444 1 911 HEMEN ARAYIN 444 1 911