Hemen Arayın

Pronet`ten Önemli Duyuru

Pronet olarak, kurulduğumuz ilk günden itibaren bir söz vererek çıktık yola: “müşterilerimizin sevdiklerini ve değer verdiklerini güvende tutacağız.” Deneyimimiz ve gelişmiş teknolojik altyapımızın getirdiği güvenle, şimdiye dek pek çok kriz döneminde yanınızda olduk. Ülkemiz gibi tüm dünyanın olağanüstü koşullardan geçtiği bugün de sözümüze en sıkı şekilde bağlı ve hedeflerimiz konusunda kararlıyız!

Pronet olarak, kurulduğumuz ilk günden itibaren bir söz vererek çıktık yola: “müşterilerimizin sevdiklerini ve değer verdiklerini güvende tutacağız.” Deneyimimiz ve gelişmiş teknolojik altyapımızın getirdiği güvenle, şimdiye dek pek çok kriz döneminde yanınızda olduk. Ülkemiz gibi tüm dünyanın olağanüstü koşullardan geçtiği bugün de sözümüze en sıkı şekilde bağlı ve hedeflerimiz konusunda kararlıyız!

Koronavirüs tehdidinin hepimizi evlerimizde kalmaya zorladığı bu günlerde, önceliğimiz daima çalışanlarımızın ve müşterilerimizin sağlığını korumak. Tam da bu nedenle, salgın tehdidi ve izolasyon ihtiyacı başlar başlamaz, bir yandan hizmetlerimizi kesintisiz şekilde yerine getirirken, diğer yandan çalışanlarımızın güvenliğini sağlamak üzere hızla harekete geçtik. 

Pronet ailesi olarak #EvindeKal mesajını son derece ciddiye alıyoruz. Sizlere en iyi hizmeti sağlayabilmek ve ailemizin üyelerini en etkin şekilde koruyabilmek için titizlik ve özveriyle çalışıyoruz. 2.000 kişilik çalışanımızla, yurt çapına yayılmış büyük bir operasyonu yönetiyoruz. Merkez ofisimiz, en gelişmiş teknolojik alt yapıyı kullanan ve 7/24 hizmet veren Alarm Haber Alma Merkezimiz ile müşteri hizmetleri ekiplerimizdeki tüm çalışanlarımız, bu operasyonu yürütmek üzere artık evlerinden hizmet veriyorlar.  

Sizler de #EvinizdeKalın

Bizler evimizde, siz değerli müşterilerimiz için nöbetteyiz. Hem yeni müşteri taleplerine cevap veriyor, hem de mevcut müşterilerimize kesintisiz hizmet sağlamayı sürdürüyoruz. Bu süreçte en çok önem verdiğimiz konu, iç huzuruyla evlerinizde kalmanız ve sağlığınızı korumanız. Biz Pronet olarak, en yüksek sorumluluk bilinciyle, güvenliğiniz için her türlü önlemi almaya çalışıyoruz. 

Sağlık Bakanlığımızın ve yetkili devlet birimlerinin tavsiyelerini yakından izliyor ve uygulamaya çalışıyoruz. Tüm Pronet çalışanları, bu tedbirlerin hem kendilerinin hem de siz değerli müşterilerimizin maruz kalabileceği riskleri en aza indireceğinin farkındalığıyla, tüm kuralları eksiksiz olarak takip ediyor.

Görevi sahada olmak ve müşterilerimizle yüz yüze iletişim kurmak olan Pronet Kahramanları, her gün düzenli olarak sağlık kontrolünden geçiyor ve günlük olarak ateş ölçümüne tabi oluyor. Saha çalışanlarımız ve teknik servis ekiplerimiz, sizlerle karşı karşıya geldikleri durumlarda, 1,5 metrelik sosyal mesafeyi koruyor, maske ve el dezenfektanı gibi gerekli hijyen malzemelerini mutlaka kullanıyor. 

 Acil durumlarda #Pronet’leKalın 

Bu süreçte halkımızla dayanışma içinde, tüm imkanlarımızı seferber ederek çalışırken, yaşayabileceğiniz herhangi bir acil durumda size nasıl yardımcı olabileceğimizi de yeniden hatırlatmak istiyoruz. 

Tek bir dokunuşla acil durum sinyali gönderen “Pronet Panik Butonu” uygulamamızı App Store ve Google Play üzerinden cep telefonlarınıza indirmenizi önemle tavsiye ediyoruz. Mobil uygulamamıza, acil yardım gerektiğinde haber ulaştırmak istediğiniz iki yakınınızın telefonlarını girmeniz yeterli. Uygulamaya bir kez dokunduğunuzda, 7/24 destek olan Alarm Haber Alma Merkezimiz hemen devreye giriyor ve SMS yoluyla lokasyon bilgilerinizi birinci ve ikinci sıradaki yakınlarınıza iletiyor. Böylece yardımın size hemen ulaşmasını sağlıyoruz. 

Ayrıca siz değerli müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarında Online İşlem Merkezimiz (OIM) ve Mobil İşlem Merkezimiz (MOIM) ile hızla cevap verdiğimizi de hatırlatmak isteriz. 

Sağlığınızı ve güvenliğinizi önemsiyoruz!

Pronet Kahramanları olarak öncelikli temennimiz, ülkemizin bu olağanüstü süreci sağlıkla ve güvenle, en kısa sürede atlatması. Bu zaman zarfında, dayanışma ve beraberlik ruhuyla siz değerli müşterilerimizin yanında olmaya devam edeceğiz. 


Sağlıklı günlere hep beraber ulaşmak dileğiyle.

Pronet Ailesi
Ücretsiz Teklif Al

Ücretsiz Teklif Al

Evinize, işyerinize ve günlük yaşamınıza uygun güvenlik sisteminizi belirlememiz için lütfen formu doldurun, sizi en kısa sürede arayalım.

Tüm bilgileriniz Pronet tarafından gizli tutulacaktır.
captcha

HEMEN TEKLİF ALIN HEMEN ARAYIN 444 1 911 HEMEN ARAYIN 444 1 911