Hemen Arayın

Pronet’ten Hayat Kurtaran Uygulama: “Panik Butonu”

Sağladığı hizmetlerle abonelerine emniyetli bir yaşam sunan Pronet’in, akıllı telefonlarla hayata geçirdiği Panik Butonu uygulaması ile kullanıcılar acil durumlarda yakınlarından yardım isteyebiliyor. Herhangi bir panik anında kişinin lokasyon bilgilerini tek bir dokunuşla yakınlarına bildiren uygulama, bugüne kadar 100 binin üzerinde indirme rakamına ulaştı.

Pronet’ten Hayat Kurtaran Uygulama: “Panik Butonu” Pronet’in “Panik Butonu” uygulamasını kullanmak için acil durumlarda ulaşılmasını istenen iki kişinin iletişim bilgilerini ilgili alanlara eklemek yeterli. Sonrasında oluşabilecek herhangi bir panik durumunda, uygulamayı açıp ekrandaki ‘Panik’ butonuna dokunulduğunda uygulama o an kişinin bulunduğu konumu tespit ederek, bilgileri adres ve koordinat olarak önceden sisteme girişte belirlenen iki kişiye otomatik olarak SMS ile gönderiyor.

Pronet aboneleri ise, acil bir durumda Panik butonuna bastıkları anda, önceden belirledikleri 2 kişiye SMS ile lokasyon bilgileri gönderiliyor. Aynı zamanda Pronet Alarm ve Çağrı Merkezi tarafından, bu kişilere abonenin yardıma ihtiyaç duyduğu bilgisi de veriliyor. Kullanıcının yakınları bilgilendirilirken, panik butonuna basıldığı anda kişinin telefonundan Pronet Alarm Merkezi otomatik olarak aranıyor. Kısa süre içinde çağrıya cevap veren Pronet müşteri temsilcileri, kişinin lokasyonunu doğruladıktan sonra, talep etmesi durumunda bulunduğunu konuma görevlileri de yönlendirebiliyor.

Tüm kullanıcılara ücretsiz sunulan uygulama Apple App Store ve Google Play’den kolayca indirilebiliyor. Uygulamanın indirme sayısında son dönemde ciddi bir artış yaşandı. Şu ana kadarki indirme sayısı toplamda 100 binin üzerinde gerçekleşti. Pronet’in “Panik Butonu” çok yakında yeni arayüzü ile kullanıcıların hizmetine sunulacak.

Ücretsiz Teklif Al

Ücretsiz Teklif Al

Evinize, işyerinize ve günlük yaşamınıza uygun güvenlik sisteminizi belirlememiz için lütfen formu doldurun, sizi en kısa sürede arayalım.

Tüm bilgileriniz Pronet tarafından gizli tutulacaktır.
captcha

HEMEN TEKLİF ALIN HEMEN ARAYIN 444 1 911 HEMEN ARAYIN 444 1 911