Hemen Arayın

‘B2B Exellence Awards’ Sonuçları Açıklandı.

‘B2B Exellence Awards’ sonuçları açıklandı. Güvenlik ve Alarm Sistemleri Kategorisinin en iyisi Pronet oldu.

‘B2B Exellence Awards’ sonuçları açıklandı

Güvenlik ve Alarm Sistemleri Kategorisinin
en iyisi Pronet oldu

 

Marketing Türkiye ve Kuantum Araştırma iş birliğiyle gerçekleştirilen, Deloitte Türkiye’nin de uzmanlığıyla sürece katkı sunduğu ‘B2B Excellence Awards’ Güvenlik/Alarm Sistemleri Kategorisi’nde Türkiye’nin lider güvenlik şirketi Pronet, rakiplerini geride bırakarak ‘Türkiye’nin En İtibarlı İş Ortakları’ ödüle layık görüldü. Ekim ayında da A.L.F.A. Awards 2021 Müşteri deneyimini en iyi yöneterek ‘Güvenlik Sistemleri’ kategorisinde birinci sırada yer alan Pronet, 2021 yılını iki ödülle kapatıyor.

 

02.12.2021, İstanbul

Türkiye’nin lider güvenlik şirketi Pronet, ‘Türkiye’nin En İtibarlı İş Ortakları’nın belirlendiği ‘B2B Exellence Awards’dan Güvenlik/Alarm Sistemleri Kategorisi’nde birinci oldu. Geçtiğimiz ay da A.L.F.A. Awards 2021 Müşteri deneyimini en iyi yöneterek ‘Güvenlik Sistemleri’ kategorisinde birinci sırada yer alan Pronet, ödüllerine bir yenisini daha ekledi.

Değerlendirme dört ana başlıkta yapıldı

Marketing Türkiye, Kuantum Araştırma ile gerçekleştirdiği ‘B2B Exellence Awards’ ile ‘Türkiye’nin En İtibarlı İş Ortaklarını’ ödüllendirdi. Türkiye’yi temsil eden 2 bin 800 işletmeyle görüşülerek gerçekleştirilen kapsamlı bir araştırmaya dayanan ödüllendirme mekanizmasına, Deloitte Türkiye de uzmanlığıyla katkıda bulundu.

Endeks kapsamında Kuantum Araştırma, ‘Mükemmel Marka Modeli’ adı altında Bilinirlik Puanı, Müşteriye Verilen Önem, Tanıma ve Beğeni Puanı, Mevcutta Markanın Tercih Durumu olmak üzere dört ana başlık altında dokuz alt kriterde sorular sorarak ve değerlendirilme yaptı.

Pronet, 2 Aralık’ta Hilton İstanbul Bomonti’de yapılan B2B Marketing & Management Summit’in ardından gerçekleşen görkemli bir törende ödülünü aldı.

Pronet hakkında:

1995 yılında kurulan Pronet, bugün yaklaşık 200 bin aktif güvenlik sistemi kullanıcısı ile sektörünün lider şirketidir. Sunduğu güvenlik çözümleriyle kişi, kurum, kuruluş, öz varlık ve bilginin korunmasını sağlayan Pronet, ev ve işyeri güvenliğinin yanı sıra bankalardan perakende mağaza zincirlerine kadar birçok büyük kuruma yönelik çözümler üretiyor. Sunduğu çözümleri hırsızlığa karşı önleyici ve caydırıcı tedbirlerle sınırlı tutmayan Pronet, abonelerine ‘Tam Korumalı Güvenlik Sistemi’ ile hırsızlık, yangın, gaz kaçağı, su baskını gibi olayların yanı sıra acil sağlık ve panik durumlarına da müdahale edebiliyor. İnsana ve teknolojiye sürekli yatırım yapan Pronet, bunun bir sonucu olarak alarm sonrası aboneyi ortalama 10 saniyelik arama hızıyla dünya standartlarının üstünde çalışıyor. 2015’te Türkiye’de En İyi Müşteri Deneyimi Ödülü’nü kazanan Pronet, 2016’da da çağrı merkezi sektörünün dünya çapındaki en prestijli etkinliklerinden 11. Contact Center World Awards’ta, “En İyi Müşteri Deneyimi” kategorisinde önce EMEA Bölgesi (Avrupa, Ortadoğu ve Afrika) ve sonra dünya birincisi oldu. Pronet ayrıca, dünyanın en saygın iş ödülleri organizasyonlarından Stevie Awards 2016’da 4 altın, 3 bronz ödül kazanarak önemli bir başarıya daha imza attı. 2017’de “Yılın Müşteri Hizmetleri Ekibi” kategorisinde ödüle layık görülen Pronet, 2018’de ise Campaign Türkiye tarafından verilen Brand of the Year Ödüllerinde, hizmet kategorisinde “Yılın Markası” seçildi. 2020 yılında kurum kültürü konusunda global bir otorite sayılan Great Place to Work Enstitüsü tarafından kapsamlı bir incelemeye tabi olarak “yüksek güven kültürüne sahip, harika iş yeri” kriterlerini sağlayan Pronet, “Great Place to Work Certified” unvanını almaya hak kazandı. Social Media Awards Turkey 2021’de ise Social Brands Veri Analitiği Ödülleri dalında Altın kategoride ödüllendirilen Pronet, A.L.F.A. Awards 2021'de ‘Güvenlik Sistemleri’ kategorisinde ‘Customer Brand’ olarak birinciliğe layık görüldü.

 

Ücretsiz Teklif Al

Ücretsiz Teklif Al

Evinize, işyerinize ve günlük yaşamınıza uygun güvenlik sisteminizi belirlememiz için lütfen formu doldurun, sizi en kısa sürede arayalım.

Tüm bilgileriniz Pronet tarafından gizli tutulacaktır.
captcha

HEMEN TEKLİF ALIN HEMEN ARAYIN 444 1 911 HEMEN ARAYIN 444 1 911