Hemen Arayın

Pronet 7/24 Alarm Haber Alma Merkezi
ÜCRETSİZ TEKLİF AL

Pronet Alarm Haber Alma Merkezi 1995 yılında kurulmuş olup, 2010 yılından beri İstanbul Flatofis’te faaliyetlerini sürdürmektedir.

Pronet Alarm Haber Alma Merkezi, biyometrik sistemler ile erişim kontrolü sağlanmış yedekli bir altyapıya sahiptir. Kullanılan tüm bilgi işlem ekipmanı yangına karşı gazlı söndürme sistemleri ile donatılmış bir alanda barındırılmaktadır. Yapılan tüm telefon görüşmeleri iki yönde de sürekli kayıt altına alınmakta ve gerektiği durumlarda kolluk kuvvetleriyle paylaşılmaktadır.

Pronet Alarm Haber Alma Merkezi, tüm aramalara anında yanıt veren kapsamlı bir çağrı merkezi olarak destek vermektedir. Pronet Alarm Haber Alma Merkezi, mekanda kurulu olan güvenlik sisteminin hırsızlık, soygun, yangın, su baskını, gaz kaçağı, acil sağlık sorunları gibi durumlarda alarm sinyalinin merkezdeki alıcılara gönderilmesi esasına göre çalışır. 365 gün 24 saat kesintisiz bir şekilde takip eder. Pronet Alarm Haber Alma Merkezinde 100’ü aşkın deneyimli ve profesyonel bir kadro görev yapmaktadır. Bu kadro işe alım sürecinden itibaren müşteri deneyimi, stres ile başa çıkma, güvenlik prosedürleri vb. konularda sürekli eğitim görmekte ve mevcut 200.000'in üzerinde müşteriye destek vermektedirler. Merkezde bulunan alıcılar, alarmları öncelik sırasına göre bilgisayar ekranlarına aktarır. Alarmın geldiği yere ilişkin tüm iletişim detayları otomatik olarak operatörün önündeki ekrana gelir ve böylece çağrının gözden kaçma ihtimali ortadan kaldırılır. Pronet Alarm Haber Alma Merkezi, gelen alarmın senaryosuna göre, önceden kararlaştırılmış olan aksiyonları gerçekleştirir. Gerekli durumlarda emniyet güçleri (polis/jandarma) ve itfaiye alarmın geldiği yer ile ilgili bilgilendirilerek ihtiyaç durumunda mekana yönlendirilir, acil sağlık durumları için müşterilerimiz 112 Acil Ambulans Hattı ile irtibata geçirilir.

Pronet Alarm Haber Alma Merkezi'nde 1 ay içerisinde alarm sistemlerinden gelen yaklaşık 20.000.000 (yirmi milyon) adet sinyal değerlendirilir.

Bu sinyallerin içerisinden yaklaşık 150.000 tanesi alarm sinyali olup, Pronet Alarm Haber Alma Merkezi temsilcileri tarafından gerekli prosedürlere tabi tutulur.

Bir ay içerisinde, Pronet Alarm Haber Alma Merkezi'ndeki müşteri temsilcileri 500.000 (beşyüz bin) adet telefon görüşmesi yaparak, kullanıcıların sorunlarına çözüm üretir.

Alarm Arama Süresi: Sistemlerde, bir alarm sinyalinin düşmesi sonrasında operatörün onu işlemeye başlaması arasında geçen süredir. Bu süre, dünya ortalamasında 60 saniye iken, Pronet Alarm Haber Alma Merkezi ortalaması 10 saniyedir.

Kurumsal müşterilerimiz, kendilerine ait şube veya mağazaları güvenli internet bağlantısı ile takip edebilmekte, raporlayabilmekte ve gerekli kullanıcı değişikliklerini yapabilmektedir. Tahsis edilen özel çağrı merkezi numarası ile tüm çözümlerden kurumun ihtiyacı olan hızda faydalanabilmektedirler.

Ücretsiz Teklif Al

Ücretsiz Teklif Al

Evinize, işyerinize ve günlük yaşamınıza uygun güvenlik sisteminizi belirlememiz için lütfen formu doldurun, sizi en kısa sürede arayalım.

Tüm bilgileriniz Pronet tarafından gizli tutulacaktır.
captcha

HEMEN TEKLİF ALIN HEMEN ARAYIN 444 1 911 HEMEN ARAYIN 444 1 911
İşyeri Güvenliğine Geri Dön