Hemen Arayın
Akıllı İşyeri Güvenliği Çözümleri
Akıllı İşyeri Güvenliği Çözümleri

Akıllı Güvenlik Çözümleriyle Hayatınızı Kolaylaştırın

Pronet’in akıllı güvenlik çözümleri sayesinde işyerinizde bir hareket algılandığında, ortamdaki ısı değişimlerinde, gaz kaçağı ve yangın risklerinde sisteminiz size otomatik olarak haber versin.

ÖZELLİKLERİ KEŞFEDİN
Akıllı Video ve Görüntüleme Yönetimi
 • Akıllı Video
  ve Görüntüleme Yönetimi

  Pronet’in akıllı video özelliği ile işyerinizdeki kameralar, alarm sisteminiz ile birlikte çalışır. Örneğin, işyerinize dışarıdan izinsiz bir giriş olduğunda size anlık olarak ulaşan bildirimler ile kamera görüntülerinizi izleyebilirsiniz.

 • Alarm & Olay Algılayarak
  Kayıt Başlatma

  Olası yaşanacak alarm durumları veya beklenmedik hareketlenmeler kameranızı tetikler ve kayıt yapmasını sağlar. Ayrıca bu özellik size olayın 30 saniye öncesinden başlayarak, 50 saniyelik klipler halinde kayıt yapma imkanı sunar.

Akıllı Kilit
 • Akıllı Kilit

  İşyerinize gelen yardımcınıza, çocuğunuza veya misafirinize kapınızı uzaktan açabilir, kimseye anahtar bırakmaya gerek kalmadan yakınlarınızın işyerine rahat giriş çıkış yapmalarını sağlayabilirsiniz.

 • Giriş Yönetimi

  Anahtarınızı kaybettiğinizde veya unuttuğunuzda, işyerinize akıllı telefonunuz veya şifreniz ile giriş yapabilir, böylece istenmeyen bir durumda çilingire gerek duymadan kapınızı kolayca açabilirsiniz.

Akıllı Termostat Kontrolü
 • Akıllı Termostat Kontrolü

  Kombinizi uzaktan kontrol edebilir, günlük yaşamınıza göre otomatik olarak programlayabilirsiniz.

 • Olay Tetiklemeleri Isıtma

  Bu özellik sayesinde sisteminiz önceden belirlediğiniz olaylara (işyerine girme saatiniz, çocuklarınızın işyerine gelişi vb. gibi) göre tetiklenir ve başka herhangi bir işlem yapmanıza gerek kalmadan otomatik ısıtma sağlar.

 • Elektrikli Cihaz Kontrolü ve Aydınlatma *

  Uzaktan Aydınlatma Kontrolü ile işyerinizin açık kalmış ışıklarını kapatabilir, evcil hayvanınız işyerinde yalnızken bulunduğu odanın ışıklarını uzaktan yakabilirsiniz.


  (*) Çok yakında hizmete girecektir.

 • Enerji Sarfiyat Ölçümü

  Bu özellikte bulunan komple veya kısmi enerji ölçüm cetvelleri sayesinde evinizin enerji sarfiyatını ölçebilir, tasarruf önlemlerinizi buna göre alabilirsiniz.

Ücretsiz Teklif Al

Ücretsiz Teklif Al

Formu doldurun, ücretsiz keşif için sizi ziyaret edelim, işyerinize en uygun alarm sistemi ve kamera çözümünü sunalım.

Tüm bilgileriniz Pronet tarafından gizli tutulacaktır.
captcha

HEMEN TEKLİF ALIN HEMEN ARAYIN 444 1 911 HEMEN ARAYIN 444 1 911