Hemen Arayın
 
Hırsızlık

Hırsızlara Geçit Yok!

İş yerinize izinsiz bir girişim olduğu anda alarm sistemi tehlikeyi algılar, harici ve dahili sirenler devreye girer. Çıkardıkları 100 desibellik ses ile tüm çevreyi uyaran sirenler, aynı zamanda büyük bir caydırıcı özellik taşır.

Sirenlerin devreye girmesi ile birlikte Pronet Alarm Haber Alma merkezine de sinyal ulaşır. Pronet ortalama 10 sn içinde sizi arar ve duruma en hızlı şekilde müdahale edilmesini sağlar.

Acil Sağlık

Acil Durumlarda Ambulans Yanınızda

Panik butonu, başınıza gelebilecek herhangi bir acil durum anında el ile yardım çağrısı yapmanıza yarar. Güvenlik sisteminiz kurulu olmasa dahi bu buton çalışır vaziyette olur, butona bastığınız anda Pronet Alarm Merkezi’ne sinyal gönderilir.

Panik Butonunu isterseniz üzerinizde taşıyabilirsiniz, isterseniz işyerinizde ihtiyacınız olan yere sabitleyebilirsiniz.

 
 
Yangın

Yangın Tehlikeleri Karşısında Önleminizi Alın!

Alarm sisteminiz ile birlikte çalışan duman-ısı dedektörü iş yerinizdeki duman ve ani ısı değişikliklerini fark eder ve Pronet Alarm Haber Alma merkezine sinyal gönderir. Pronet ortalama 10 sn içinde size ulaşır ve duruma en hızlı şekilde müdahale edilmesini sağlar.

Güvenlik sisteminiz kurulunun olmadığı durumlarda bile kesintisiz olarak çalışmaya devam eder.

 

 

Gaz Kaçağı

Gaz Sızıntısı İçin Önlem

Gaz dedektörleri ile karbon monoksit, LPG ve doğalgaz kaçaklarına karşı önlem alabilirsiniz. Alarm sisteminiz, bu dedektör sayesinde iş yerinizde bir gaz kaçağı oluşması durumunda hemen fark eder ve Pronet Alarm Haber Alma merkezine sinyal gönderir. Pronet ortalama 10 sn içinde size ulaşır ve duruma en hızlı şekilde müdahale edilmesini sağlar.

 

 

Su Baskını

Su Baskınlarını Komşularınızdan Duymayın

Su baskını ve nem dedektörü, ortamda istenmeyen nem oluşumu veya su baskını oluşması durumunda alarm oluşturan dedektör tipidir. Bu tarz durumlarda sinyaller sonrası en erken şekilde Pronet size ulaşır.

 

 
İşyeri Güvenliğine Geri Dön
Ücretsiz Teklif Al

Ücretsiz Teklif Al

Formu doldurun, ücretsiz keşif için sizi ziyaret edelim, işyerinize en uygun alarm sistemleri çözümünü sunalım.

Tüm bilgileriniz Pronet tarafından gizli tutulacaktır.
captcha

HEMEN TEKLİF ALIN HEMEN ARAYIN 444 1 911 HEMEN ARAYIN 444 1 911