Hemen Arayın
Pronet İnsan Kaynakları
Pronet İnsan Kaynakları

Pronet'te Kariyer ve Gelişim

Pronet'te geniş kariyer olanaklarının sunulduğu ve liderliğe doğru ilerleyebileceğin bir dünyadasın. Sergilediğin performans ve sahip olduğun potansiyel sayesinde gerek görev aldığın ekipte yükseldiğin, gerekse farklı bölümlere geçerek alternatif alanlarda kendini geliştirebildiğin bir dünya var.

Devamını Okuyun

Pronet'te Yetenek YönetimiPronet'te Yetenek Yönetimi

Uyguladığımız süreçlerimiz ile sahip olduğumuz yeteneklerimizin kariyer ve gelişim planlamalarını yaparak organizasyonumuzu geleceğe taşımayı amaçlıyoruz.

Değerlendirme ve Geliştirme Merkezi uygulamalarımız ile Pronet Yetkinlik Modelimiz üzerine kurgulanan; davranış boyutunda Kahramanlarımızın güçlü yönlerini, gelişim alanlarını ve potansiyel alanlarını yetkinlikler bazında değerlendirerek ortaya çıkarmaktayız.

Düzenli olarak gerçekleştirilen bu uygulamalar sonrasında, değerlendirme sürecinden geçen her aday gelişim alanları doğrultusunda eğitim programlarına alınır.

Pronet Akademi Pronet Akademi

Pronet AkademiPronet Akademi

Tüm eğitim ve gelişim faaliyetlerimizi Pronet Akademi çatısı altında topladık. Kahramanlarımızın potansiyellerini ortaya çıkarıp, performanslarını yükselterek kariyer hedeflerini desteklemeyi amaçlıyoruz. Bunun için yetkinlik ve teknik bilgi-beceriyi geliştirici çeşitli gelişim araçları uygulamaktayız.

Organizasyonumuzdan aldığımız enerjiyi birikimimiz ve tutkumuzla birleştirerek, Kahramanlarımızın gelişim yolculuğunuza ışık tutmak ve organizasyonumuzu geleceğe taşımak için yenilikçi ve çağdaş çözümler ile Kahramanlarımızın yanlarındayız.

Stratejimiz ve hedeflerimiz;

 • İhtiyaca yönelik eğitim ve gelişim araçları geliştirerek, geniş bir yelpazede eğitim portföyü oluşturmak.
 • Çalışanlarımıza pozisyonlarının liderleri olma bilincini aşılamak.
 • Koçluk bakış açısıyla yöneticilik yapma kültürünü yaygınlaştırmak ve desteklemek.
 • Pronet değerleri doğrultusunda yeni terfi eden yöneticileri en kısa sürede göreve hazırlamak.
 • Türkiye'nin en iyi satış ve satış sonrası çözümler akademisi olmak.
 • Üstün hizmet anlayışı ile taraftar müşteri kitlesini sürekli büyütmek amacıyla; öğrenen, gelişen ve iyi donanıma sahip mükemmel bir organizasyona ulaşmak.

Gelişim araçlarımız arasında sınıf eğitimleri, web tabanlı eğitimler, işbaşı eğitimleri, bire bir eğitim uygulamaları ve mentorluk uygulamaları bulunmaktadır.

Departmanlarımız için öğrenme ve gelişim araçlarımız;

 • Çalışanların performansını arttırmaya yönelik teknik uzmanlık eğitimleri
 • Kariyer planlarına paralel olarak ilerleyen yetkinlik eğitimleri
 • Satış Başlangıç Eğitimleri ve Mentorluk Programı
 • İç Eğitmenler ile gerçekleştirilen eğitimler
 • Online eğitimler ve gelişim araçları
 • Oryantasyon Programı
 • Yöneticilik Okulu
Performans Sistemi Performans Sistemi

Performans SistemiPerformans Sistemi

Kahramanlarımızın potansiyellerini gerçekleştirmesi için kurguladığımız Performans Sistemimizde yaklaşımımız; potansiyelin iş sonuçları ve davranışlardan bağımsız gelişemeyeceği ve bu ikisinin sinerjisi ile gerçek potansiyelin ortaya çıkabileceğidir.

Hedef Belirleme: Kahramanlarımızın şirket hedefi paralelinde doğru hedeflere yönelmelerini sağlarız. Hedef belirleme sürecimizde SMART, fark yaratanı ayırt eden ve bireysel katkıyı gösteren hedeflerin belirlenmesine önem veririz.

Ara Değerlendirme: Sene başında belirlediğimiz hedefleri Ara Değerlendirme Dönemi'nde gözden geçiririz. Ara Değerlendirme Dönemi aynı zamanda performans ve davranışlarımızla ilgili geribildirim almamız için önemli bir fırsattır.

Performans Değerlendirme: Sene başında belirlediğimiz hedeflerin hangi noktada sonuçlandığını yılsonunda belirleriz. Buna göre performans puanımız oluşur ve bu doğrultuda geri bildirim alarak performans ve davranışlarımızla ilgili gelişim planları oluştururuz.

Aramıza Katılın

Kahramanlık hikayeni Pronet ile yaz!

Sen de aramıza katılarak Pronet Kahramanı olmak için ilk adımı atabilirsin.

İnsan kaynakları sosyal medya hesaplarımızı takip edin.