Hemen Arayın

Pronet'te Kariyer

Pronet’te geniş kariyer olanaklarının sunulduğu ve liderliğe doğru ilerleyebileceğin bir dünyadasın. Sergilediğin performans ve sahip olduğun potansiyel sayesinde gerek görev aldığın ekipte yükseldiğin, gerekse farklı bölümlere geçerek alternatif alanlarda kendini geliştirebildiğin bir dünya var.

Pronet Ofis

Performans Sistemi

Kahramanlarımızın potansiyellerini gerçekleştirmesi için kurguladığımız Performans Sistemimizde yaklaşımımız; potansiyelin iş sonuçları ve davranışlardan bağımsız gelişemeyeceği ve bu ikisinin sinerjisi ile gerçek potansiyelin ortaya çıkabileceğidir.

Bu anlayışla ‘Benim Performans Sürecim’ üç adımdan oluşur;

Hedef Belirleme

Kahramanlarımızın şirket hedefi paralelinde doğru hedeflere yönelmelerini sağlarız. Hedef belirleme sürecimizde SMART, fark yaratanı ayırt eden ve bireysel katkıyı gösteren hedeflerin belirlenmesine önem veririz.

Ara Değerlendirme

Sene başında belirlediğimiz hedefleri Ara Değerlendirme Dönemi’nde gözden geçiririz. Ara Değerlendirme Dönemi aynı zamanda performans ve davranışlarımızla ilgili geribildirim almamız için önemli bir fırsattır.

Performans Değerlendirme

Sene başında belirlediğimiz hedeflerin hangi noktada sonuçlandığını yılsonunda belirleriz. Buna göre performans puanımız oluşur ve bu doğrultuda geribildirim alarak performans ve davranışlarımızla ilgili gelişim planları oluştururuz.

Pronet Ofis

Gelişim Merkezleri

Pronet Yetkinlik Modelimiz üzerine kurgulanan, davranış boyutunda Kahramanlarımızın güçlü alanlarını tespit etmeye, fırsatları görerek gelişimlerini sürekli olarak desteklemeye odaklandığımız bu çalışmalar, şirket içerisinde potansiyelini belirlediğimiz, ihtiyaçlara göre eğitimlerimizi tasarladığımız çok önemli bir havuz oluşturmaktadır.

Düzenli olarak gerçekleştirilen bu uygulama sayesinde Kahramanlarımızın gelişimlerine ara vermeden yatırım yapıyoruz.