Hemen Arayın
Pronet İnsan Kaynakları
Pronet İnsan Kaynakları

Pronet'te Hayat

Türkiye'deki tüm Kahramanlarımızı kucaklayan aktiviteler ve ödüllendirme programları uygularız. Birlikte kazanma ve başarıları beraber kutlama kültürümüzü destekleyecek şekilde çalışmalarımızı yürütürüz. Pronet olarak; Kahramanlarımızın daha fazla gurur duyacağı, her gün gelirken daha mutlu hissedeceği ve anlam bulup değer katacağı bir şirket olmak her zaman temel amacımızdır.

Devamını Okuyun

Taktir Eden Bir OrganizasyonTaktir Eden Bir Organizasyon

Pronet Starları: Kahramanlarımızın standartların dışında ve beklenenin üzerinde gösterdikleri davranışlarının, çabalarının, performanslarının fark edilmesini sağlayarak onları ödüllendirmekteyiz. Şirket içerisinde değerlerimize uygun olarak fark yaratan uygulamaları gerçekleştiren Kahramanlarımızı çalışma arkadaşları değerlendirerek her çeyrekte Pronet'in Starlarını belirlemektedir. Bu sayede üretilen projelerin ve gösterilen performansın herkesçe bilinir kılınmasını, desteklenmesini ve ödüllendirilmesini sağlamaktayız.

Başarı Kulüpleri: 3 aylık çeyrek dönem içerisinde oluşturulmuş olan kulüplerden birine girmeye hak kazanan satış ekiplerimiz, hedeflerinin gerçekleşmesi durumunda; kendilerine özel düzenlenen ödül törenlerinde birden fazla ödülün bulunduğu bir ödül paketi kazanır.

PROlig: Satış ekiplerimiz için her 3 ayda bir düzenlenen, bir futbol ligi mantığı ile kurgulanan bu proje ile hem tatlı rekabeti hem de takım olarak başarıyı paylaşmayı destekliyoruz. Kendi alanlarında hedeflerini gerçekleştiren Kahramanlarımız düzenlenen ödül törenleri ve organizasyonlarla ödüllerini alır.

Profesyoneller Kulübü: Her çeyrek dönemde düzenlenen, Kahramanlarımızın ekip olarak katıldığı ve tatlı rekabet ortamında yarışarak takım oyunu çalışmalarını pekiştiren uygulamadır. Sonucunda gerçekleştirdikleri hedeflere göre çeşitli hediyeler ve tatil ödülleri kazanmaktadırlar.

Keyifli Bir Çalışma Ortamı

Keyifli Bir Çalışma OrtamıKeyifli Bir Çalışma Ortamı

İK ile Kahve Molası: İnsan Kaynakları ve aramıza yeni katılan Kahramanlarımız bir araya gelerek bir yandan kahvelerini içerken bir yandan da deneyimlerini, öneri ve görüşlerini paylaşarak birbirlerini daha yakından tanıma fırsatı yakalarlar.

Gönüllü Kahramanlar Kulübü: Pronet Kahramanları arasından gönüllülük esası ile oluşturulan kulübümüz ile yıl içerisinde birden fazla sivil toplum kuruluşu ile çalışılmaktadır. Kahramanlarımız STKların şirketimizde seminer vermesini sağlayarak farkındalık yaratırken bir yandan da bağış kampanyaları ve STK ziyaretleri sosyal sorumluluk çalışmalarını yürütmektedirler.

İç İletişim Faaliyetlerimiz: Pronet ailesi olarak başarılarımızı birlikte kutlamayı ve özel günlerimizde Kahramanlarımızın yanında olmayı önemsiyoruz. Yaptıkları işlerde yüksek performans sergileyen Kahramanlarımızı tüm çalışma arkadaşları ile paylaşıyor, başarılarının herkes tarafından bilinmesini sağlıyoruz. Özel günlerimizi hediyeler ya da özel çalışmalar ile birlikte kutluyoruz.

Kahramanlarını Düşünen Bir OrganizasyonKahramanlarını Düşünen Bir Organizasyon

Bizbize: Bilgiye kolay ve hızlı bir biçimde ulaşılması, kurum içi sosyal ağların gelişmesi ve iş süreçlerinin daha etkin takip edilebilmesi amacıyla Kahramanlarımız için oluşturduğumuz kurum içi portalımızdır. Şirketimiz için önemli haber ve bilgileri bu portal üzerinden Kahramanlarımız ile paylaşırız.

Fikir Küpü: Pronet'te her fikir önemlidir. Kahramanlarımızın yaptıkları iş, çalıştıkları ortam ve/veya Pronet genel iş akışları içerisinde yer alan herhangi bir problem için getirdikleri çözümlerini; ya da genel iş akışlarının geliştirilmesi/iyileştirilmesine yönelik fikirlerini ortaya koymalarını sağlayan, gelen önerilerin değerlendirilmesinin ardından uygun bulunanların hayata geçirildiği Pronet öneri platformudur.

Pronet’e Hoş Geldin Süreci: Pronet ailesine katılan Kahramanlarımız ilk günlerinde kendilerine ve departman gereklerine göre özel olarak hazırlanan oryantasyon programına katılır. Kendileri için bir mentor ataması yapılır ve bir süre mentor eşliğinde çalışmalarını sürdürür.
Oryantasyon süreci bittikten sonra belirli zamanlarda yaşadıkları süreçleri ve uygulamaları değerlendiren anketler ile görüş ve düşüncelerini paylaşırlar. Gelen yorumlar ve sonuçlar ilgili departmanlar ile paylaşılarak gerekli görülen konularda aksiyonlar alınır.

Aramıza Katılın

Kahramanlık hikayeni Pronet ile yaz!

Sen de aramıza katılarak Pronet Kahramanı olmak için ilk adımı atabilirsin.

İnsan kaynakları sosyal medya hesaplarımızı takip edin.