Hemen Arayın

Uluslararası finans kuruluşlarından Pronet’e 100 milyon Dolarlık kredi

Türkiye’nin önde gelen güvenlik şirketlerinden Pronet, Avrupa İmar ve Kalkınma Bankası (AİKB) ve ING Bank ile 100 milyon Dolar tutarında kredi anlaşması imzaladı. Anlaşma ile ilgili bilgi veren Pronet Mali İşler Genel Müdür Yardımcısı Ahmet Özbaş, ek finansal desteğin yardımıyla, süregelen büyümeyi sürdüreceklerini söyledi.

Uluslararası finans kuruluşlarından Pronet’e 100 milyon Dolarlık kredi Türkiye’nin önde gelen güvenlik şirketlerinden Pronet, Avrupa İmar ve Kalkınma Bankası (AİKB) ve ING Bank ile 100 milyon Dolar tutarında kredi anlaşması imzaladı.

Konu ile ilgili bilgi veren Pronet Mali İşler Genel Müdür Yardımcısı Ahmet Özbaş, anlaşmanın Pronet’in süregelen büyümesini finanse etmek için esnek, uygun maliyetli ve uzun vadeli bir yapıya sahip olduğunu söyledi.

Cinven’in yaklaşık 2 yıl önce Pronet’in çoğunluk hisselerini satın almasının ardından, 130 bin olan abone sayısının bugün 170 bini aştığını kaydeden Özbaş, “Bu süreçte üç şehirde bölge satış ofisi açtık; BT, sistem, operasyon ve satış sonrası hizmetlere önemli yatırımlar yaparken, yönetim ekibimizi güçlendirdik. ING Bank ve AİKB’nin ek finansal desteği sayesinde başarılı büyüme stratejilerimizi sürdürürken, müşterilerimize sunduğumuz hizmetin kalitesini de artırmaya devam edeceğiz. ING Bank ile uzun yıllardır devam eden işbirliğimize AİKB’nin de katılmasından mutluluk duyuyor, işbirliğimizin gelecekte de sürmesini diliyoruz” dedi.

Ücretsiz Teklif Al

Ücretsiz Teklif Al

Evinize, işyerinize ve günlük yaşamınıza uygun güvenlik sisteminizi belirlememiz için lütfen formu doldurun, sizi en kısa sürede arayalım.

Tüm bilgileriniz Pronet tarafından gizli tutulacaktır.
captcha

HEMEN TEKLİF ALIN HEMEN ARAYIN 444 1 911 HEMEN ARAYIN 444 1 911