Hemen Arayın

Stevie Awards’tan Pronet’e büyük ödül! Pronet’in müşteri odaklı hizmetinin kalitesi bir kez daha onaylandı : Stevie Awards’tan Pronet’e büyük ödül!

Bu yıl 13’üncüsü düzenlenen, dünyanın en saygın iş ödülleri organizasyonlarından Stevie Awards 2016’da Pronet, müşterilerine yaşattığı, fark yaratan deneyimle Yılın Müşteri Hizmetleri Ekibi kategorisinde altın ödüle layık görüldü. Pronet, aday olduğu diğer kategorilerde de 3 altın, 3 bronz ödül daha kazandı.

Güvenlik sektörünün lider oyuncusu Pronet’in sunduğu kaliteli, hızlı, fark yaratan ve hayat kurtaran hizmetler yeni bir ödüle daha layık görüldü. Pronet, müşterilerine yaşattığı benzersiz deneyimle Stevie Awards 2016’da Yılın Müşteri Hizmetleri Ekibi kategorisinde altın ödülün sahibi oldu.

Sundukları hizmetlerin bir kez daha ödüllendirilmiş olmasından gurur duyduklarını belirten Pronet Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Ediz Habip, “Pronet olarak odağımızda hep müşterilerimiz var. Onlara benzersiz bir deneyim yaşatmak için dünyadaki trendleri ve teknolojileri yakından takip ediyor, bunları altyapı ve hizmetlerimize yansıtıyoruz. Alarm sonrası aboneyi ortalama 10 saniyelik arama hızıyla dünya standartlarının üstünde bir hizmet veriyor olmamız da bu vizyonun bir sonucu. Müşterilerimizin memnuniyeti ve bugüne kadar kurtardığımız on binlerce hayat bizim için zaten çok büyük bir ödül. 2015 IMI Ödülleri’nde En İyi Müşteri Deneyimi Ödülü’nü aldık. Bu yıl çağrı merkezi sektörünün dünya çapındaki en prestijli ödüllerinden 11. Contact Center World Awards’ın, EMEA Bölgesi’nde (Avrupa, Ortadoğu ve Afrika) “En İyi Müşteri Deneyimi” kategorisinde birinci seçildik. Şimdi de Stevie Awards’ın sahibi olduk. Hedefimizde müşterilerimize sunduğumuz hizmet kalitesini hep daha ileriye taşımak var.” dedi.Pronet’in Stevie Awards'ta kazandığı altın ve bronz ödüller şunlar:Altın
  • Yılın Müşteri Hizmetleri Ekibi
  • Elektronik Sektöründe Yılın Şirketi
  • Yardımcı Uygulamalar ve Servisler: Pronet Panik Butonu Uygulaması
  • Mobil Uygulamalar: Pronet Panik Butonu Uygulaması
Bronz
  • Yeni Ürün Yazılımı-Güvenlik Çözümü: Phantom Call
  • Yılın PR Kampanyası: Panik Butonu Uygulaması
  • Yılın Teknoloji PR Kampanyası: Panik Butonu Uygulaması

Stevie Awards Hakkında

Stevie Awards beş kategoriden oluşuyor: Amerikan İş Ödülleri, Uluslararası İş Ödülleri, İş Kadınları Stevie Awards, Satış ve Müşteri İlişkileri Stevie Awards ve Asya-Pasifik Stevie Awards. Her çeşit ve ebattaki kuruluşları ve arkasındaki kişileri onurlandıran Stevies, dünya çapında işyerlerindeki seçkin performansları takdir ediyor.Stevie Awards sitesinden
 ödül hakkında daha fazla bilgi alabilir ve Stevie Awards’ı Twitter adresinde (@TheStevieAwards) takip edebilirsiniz.
Ücretsiz Teklif Al

Ücretsiz Teklif Al

Evinize, işyerinize ve günlük yaşamınıza uygun güvenlik sisteminizi belirlememiz için lütfen formu doldurun, sizi en kısa sürede arayalım.

Tüm bilgileriniz Pronet tarafından gizli tutulacaktır.
captcha

HEMEN TEKLİF ALIN HEMEN ARAYIN 444 1 911 HEMEN ARAYIN 444 1 911