Hemen Arayın

Pronet’te “Finans” Görkem Ataç’a emanet

Pronet, finans biriminin yönetimini Görkem Ataç’a teslim etti. Ataç artık kariyerine, Pronet yapılanmasında CFO pozisyonunda devam edecek.

Türkiye’nin lider güvenlik şirketi Pronet’in Finanstan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı pozisyonuna Görkem Ataç getirildi.

Koç Üniversitesi Ekonomi bölümünden mezun olan Görkem Ataç, iş hayatına ABN AMRO’da başladı. 2003 yılında bankanın Londra operasyonuna katılan Ataç, bankadan 2007 yılında ayrılarak, yine Londra’da Challenger Credit Alpha Hedge Fund’da çalışmaya başladı. Ataç, 7 yıllı aşkın yurtdışı deneyiminin ardından 2010 yılında Türkiye’ye dönüş yaparak ING Bank’ta yapılandırılmış finansman alanında görev aldı. 6 yıla yakın bir süre bu bölümün sorumlu yöneticisi olarak çalışan Görkem Ataç, kariyerine Pronet’in CFO seviyesindeki pozisyonu olan Finanstan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak devam edecek.
 
Pronet hakkında:
1995 yılında kurulan Pronet, bugün yaklaşık 200 bin aktif güvenlik sistemi kullanıcısı ve 5000’i aşan özel güvenlik projesiyle sektörünün lider şirketidir. Sunduğu güvenlik çözümleriyle kişi, kurum, kuruluş, öz varlık ve bilginin korunmasını sağlayan Pronet, ev ve işyeri güvenliğinin yanı sıra bankalar, alışveriş merkezleri, havaalanları, perakende mağaza zincirlerinin de aralarında bulunduğu birçok büyük kuruma yönelik hizmet ve çözümler üretiyor. Hizmetlerini hırsızlığa karşı önleyici ve caydırıcı tedbirlerle sınırlı tutmayan Pronet, abonelerine ‘5 Korumalı Güvenlik Hizmeti’ ile hırsızlık, yangın, gaz kaçağı, su baskını gibi olayların yanı sıra acil sağlık ve panik durumlarına da müdahale edebiliyor. İnsana ve teknolojiye sürekli yatırım yapan Pronet, bunun bir sonucu olarak alarm sonrası aboneyi ortalama 10 saniyelik arama hızıyla dünya standartlarının üstünde bir hizmet veriyor. 2015’te Türkiye’de En İyi Müşteri Deneyimi Ödülü’nü kazanan Pronet, 2016’da da çağrı merkezi sektörünün dünya çapındaki en prestijli etkinliklerinden 11. Contact Center World Awards’ta, “En İyi Müşteri Deneyimi” kategorisinde önce EMEA Bölgesi (Avrupa, Ortadoğu ve Afrika) ve sonra dünya birincisi oldu. Pronet ayrıca, dünyanın en saygın iş ödülleri organizasyonlarından Stevie Awards 2016’da 4 altın, 3 bronz ödül kazanarak önemli bir başarıya daha imza attı; 2017’de ise “Yılın Müşteri Hizmetleri Ekibi” kategorisinde ödüle layık görüldü.

Ücretsiz Teklif Al

Ücretsiz Teklif Al

Evinize, işyerinize ve günlük yaşamınıza uygun güvenlik sisteminizi belirlememiz için lütfen formu doldurun, sizi en kısa sürede arayalım.

Tüm bilgileriniz Pronet tarafından gizli tutulacaktır.
captcha

HEMEN TEKLİF ALIN HEMEN ARAYIN 444 1 911 HEMEN ARAYIN 444 1 911