Hemen Arayın

Pronet, İnteraktif Güvenlik çözümlerini içeren ‘Pronet Plus’ ile akıllı yaşam devrini başlatıyor

Pronet, mevcut hizmetlerine ek olarak; yeni interaktif güvenlik sistemleri, görüntüleme sistemleri, akıllı ev çözümleri ve enerji yönetimini içeren benzersiz ‘Pronet Plus’ hizmetiyle, güvenlik sistemini günlük hayatın vazgeçilmez bir parçası haline getirerek abonelerine daimi bir iç huzuru vaat ediyor.

Pronet, İnteraktif Güvenlik çözümlerini içeren ‘Pronet Plus’ ile akıllı yaşam devrini başlatıyor Sağladığı hizmetlerle abonelerine emniyetli bir yaşam sunan Pronet; ‘interaktif güvenlik’, ‘görüntüleme sistemleri’, ‘akıllı ev çözümleri’ ve ‘enerji yönetimi’ gibi hizmetleri içeren akıllı güvenlik sistemi Pronet Plus ile yeni bir dönem başlatıyor.

Mevcut Pronet güvenlik sistemiyle birlikte çalışan Pronet Plus; mobil iletişim kanalları sayesinde, kullanıcıya, uzak olduğu evinden ve sevdiklerinden an ve an haberdar olup gerekli kontrolleri yapabilme imkânı tanıyor. Pronet böylece, abonelerin kendi yaşam senaryolarına göre uyarladığı güvenlik sistemini, hayatı kolaylaştıran yeni servislerle gündelik yaşamın vazgeçilmez bir parçası haline getiriyor.

Pronet Yönetim Kurulu Başkanı Alp Saul:
“Asıl işimiz olan güvenliği, ev ve işyerlerinden devamlı haberdar olabilmeyi sağlayacak şekilde interaktif bir hale getirdik. Ayrıca bu hizmetlere akıllı ev çözümlerini de ekleyerek insanların hayatını kolaylaştıran yepyeni bir hizmet tasarladık.”

Pronet Plus ile abonelere son teknoloji güvenlik hizmetlerinden yararlanma imkanı sunduklarını belirten Pronet Yönetim Kurulu Başkanı Alp Saul“Ana işimiz her zaman güvenlik. Öncelikli amacımız ise Pronet kullanıcılarının içlerini rahat ettirip huzurlu hissetmelerini sağlamak. Bağlantılı cihazlar sayesinde, abonelerimizi ‘akıllı yaşam’ çağına taşıyoruz. Bu anlamda sektörde de bir ilke imza attığımız Pronet Plus hizmetleriyle, güvenliği mobil hayatın kolaylıklarıyla buluşturuyoruz” diyerek şöyle devam etti:

“Müşterilerimizin hayatlarını kurtarırken, diğer yandan onların ev ve işyerleri ile bağlantılarını sürekli ve interaktif hale getirerek; sadece iyi bir güvenlik değil, aynı zamanda hayatlarını kolaylaştıran bir hizmet de sunmak istedik.”

Pronet Plus ‘İnteraktif Güvenlik’ hizmetiyle tek noktadan kontrol

İster iş yerinde, ister trafikte veya seyahatte, evin güvenliğinden emin olma konforu sunan İnteraktif Güvenlik hizmetine abone olan kullanıcılar, Pronet Plus mobil uygulamasını ya da web sitesini kullanarak; güvenlik sisteminin kontrolünü tek noktadan gerçekleştirebiliyor.

Pronet Plus’ı, App Store ya da Google Play üzerinden akıllı cihazlarına yükleyen tüm Pronet Plus kullanıcıları, diledikleri an ve yerden evlerini ve işlerini kontrol edebilirken; ister mobil cihazlarından, ister web üzerinden evlerinin ve işyerlerinin güvenliğinden emin olabiliyor. Mekanları ve içinde bulunanları kontrol etme imkanı sunan Pronet, kullanıcıya aklının evde ya da iş yerinde kalmayacağı huzurlu bir hayat vaat ediyor.

Hangi durumlarda bildirim alacağını abone kendisi belirliyor

Pronet Plus İnteraktif Güvenlik hizmeti ile abonelerine komple bir akıllı güvenlik hizmeti sunmayı hedeflediklerini ifade eden Pronet İş Geliştirme ve Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Yiğit Yiğiter, bu servisin avantajlarını şöyle aktardı:

“Pronet Plus’ın İnteraktif Güvenlik Hizmeti sayesinde tüm kullanıcılar, mobil uygulamalar üzerinden ev ya da işyerlerinin ve içindekilerin güvenliğini daha iyi sağlayacak; uzaktan da olsa onları kontrol etmeye ve korumaya devam edebilecekler. İnteraktif Güvenlik hizmetiyle alarm sistemini uzaktan kurup kapatabilecek; belirledikleri senaryolara uygun bildirimler ve e-postalarla ev ve iş yerlerinin durumu hakkında bilgi edinebilecekler. Üstelik, alarm sistemi kurulu değilken dahi, girilmemesi istenen odaya girilmesi, balkon kapısının açılması gibi durumlarda da anlık bildirimlerle haberdar olabilecekler. Kimi çocuğu okuldan geldiğinde bildirim almak ister, kimi balkon kapısı açıldığında. Bu şekilde, her abonemize, kişiselleştirilmiş bildirim sunuyoruz.”

Pronet Plus Görüntüleme Sistemleri ile evinizde olup biteni takip imkanı

Pronet Plus’a özel kameralar sayesinde; Pronet Plus Görüntüleme Sistemleri’nin alarm sistemini evdeki kameralara entegre ettiğini belirten Yiğit Yiğiter, Görüntüleme Sistemi’nin sağladığı faydaları ise şöyle özetledi:

“Abonelerimiz, yüksek çözünürlüklü Pronet Plus kameraları sayesinde, çocuklarını eve geldikleri an görebilecek ya da evlerindeki yardımcılarının gün içinde nasıl çalıştığını gözlemleyebilecekler.”

2015 yılında Pronet Plus hizmetleri genişleyecek

Yiğit Yiğiter: “Enerji tasarrufunu yeni bir boyuta taşıyacağız”

Sağlıklı, güvenli ve konforlu bir yaşam hedefiyle sunulan Pronet Akıllı Ev Çözümleri; abonelere kombi, priz, kilit ve aydınlatma ayarlarının uzaktan yapılabildiği akıllı bir yaşamın kapılarını açıyor.

2015 yılında Pronet Plus özelliklerine eklenecek Akıllı Ev Çözümleri ve Enerji Yönetimi hizmetlerinin, enerji tasarrufu açısından da büyük bir artı değer getireceğine dikkat çeken Yiğiter“Akılı Ev Çözümleri ile abonelerimize kombi gibi cihazları uzaktan açma-kapama ve gerekli ayarları yapabilme konforu sunuyoruz. Örneğin; hafta sonu kullanacağınız şehir dışındaki kışlık evinize vardığınızda, evinizi dilediğiniz sıcaklıkta bulabiliyorsunuz. Aydınlatma kontrolü, size dilediğiniz zaman ışıkları uzaktan açıp kapatma imkanı veriyor. Enerji Yönetimi hizmetiyle de elektrik ve doğalgaz tüketiminizi kontrol edip gereksiz enerji tüketimini önlemenize, dolayısıyla da tasarruf etmenize yardımcı oluyoruz” dedi.

Evdeki yardımcı kadın için paspas altına anahtar bırakma devrinin de Akılı Ev Çözümleri ile tarihe karışacağını ifade eden Yiğiter; sağlanan faydayı şöyle özetledi: “Yardımcınızın eve girişi için eğer kendisine anahtar vermek istemiyorsanız, evinizden uzak olsanız dahi, kapınızı bulunduğunuz mekandan açabilirsiniz.”Ücretsiz Teklif Al

Ücretsiz Teklif Al

Evinize, işyerinize ve günlük yaşamınıza uygun güvenlik sisteminizi belirlememiz için lütfen formu doldurun, sizi en kısa sürede arayalım.

Tüm bilgileriniz Pronet tarafından gizli tutulacaktır.
captcha

HEMEN TEKLİF ALIN HEMEN ARAYIN 444 1 911 HEMEN ARAYIN 444 1 911