Hemen Arayın

Pronet Bu Yıl Da “İnsana Saygı” Ödülü Aldı

Türkiye’nin lider güvenlik firması Pronet, Kariyer.net ana sponsorluğunda düzenlenen 15. İnsana Saygı Ödülleri'nde, iş başvurularını en hızlı ve en yüksek oranda yanıtlayan şirketlerden biri olarak bir kez daha “İnsana Saygı Ödülü”ne layık görüldü. Pronet, böylece art arda 2’inci kez bu ödülün sahibi oldu.

Pronet Bu Yıl Da “İnsana Saygı” Ödülü Aldı İnsan Kaynakları alanındaki özenli çalışmaları öne çıkarmak ve kamuoyu ile paylaşmak amacıyla her yıl Kariyer.net tarafından geleneksel olarak düzenlenen “İnsana Saygı Ödülleri”, 17 Şubat 2016 tarihinde Lütfi Kırdar Kongre Sarayı’nda gerçekleşti.

Pronet; dünyanın önde gelen yönetim profesyonellerinin konuşmacı olarak katıldığı 20. İnsan Kaynakları Zirvesi kapsamında düzenlenen ödül töreninde, iş başvurularını en hızlı ve en yüksek oranda yanıtlayan şirket olarak İnsana Saygı Ödülü’nü almaya hak kazandı. Geçtiğimiz yıl da aynı ödülü almaya hak kazanan Pronet, art arda iki yıl “İnsana Saygı” ödülünün sahibi oldu.

Pronet CEO’su Alp Saul, “Çalışanlarımızı, müşterilerimizin güvenliğini garanti altına alan ‘kahramanlarımız’ olarak görüyoruz. Bu nedenle, insan kaynağını çok önemsiyor ve insana yatırım yapıyoruz. İş başvurularının her birine hassasiyetle yaklaşarak, her adayı potansiyel çalışan olarak değerlendiriyoruz. Misyonu insanları ve değer verdiklerini korumak olan bir şirkette, İnsana Saygı ödülüne layık görülmek, şirket değerlerimizin takdir edildiğini bilmek bizleri daha da motive ediyor. Tercih edilen işveren markası olma vizyonuyla ilerlerken bu ödülü almış olmanın bizim için anlamı büyük. Başarımızın arkasında 2 bin Pronet kahramanı çalışanımız var; Pronet İnsan Kaynakları Ekibi olarak bu ödülle gurur duyuyoruz” dedi.

Ödül almaya hak kazanan şirketler; “aday başvurularını on gün içinde en hızlı yanıtlama”, “en çok istihdam yaratma” ve “en çok başvuru yapılan firma” kriterlerini yerine getirme becerileri üzerinden değerlendirildi.

Adayların İnsan Kaynakları süreçlerini beğendikleri firmaları oylamasıyla belirlenen “en beğenilen firma” ödülleri de “İnsana Saygı Ödülleri” kapsamında sahiplerini buluyor. Ayrıca, içerik, görsellik ve yaratıcılık kriterleriyle belirlenen “en iyi tasarımlı iş ilanı” ödülü de yine adayların oylarıyla seçiliyor.

Ücretsiz Teklif Al

Ücretsiz Teklif Al

Evinize, işyerinize ve günlük yaşamınıza uygun güvenlik sisteminizi belirlememiz için lütfen formu doldurun, sizi en kısa sürede arayalım.

Tüm bilgileriniz Pronet tarafından gizli tutulacaktır.
captcha

HEMEN TEKLİF ALIN HEMEN ARAYIN 444 1 911 HEMEN ARAYIN 444 1 911