Hemen Arayın

Güvenliği ertelemeyin, yazlık evinizi şimdiden koruma altına alın

Kış boyunca yazlık evlerinin güvenliğinden endişe duyan ev sahipleri, şimdi Pronet Güvenlik ile rahat bir nefes alıyor. Pronet Güvenlik, ‘5 Korumalı Güvenlik Paketi’ ile başta hırsızlık olmak üzere, yangın, gaz kaçağı, acil sağlık ve panik durumlarına karşı merkezden izlenen çok yönlü bir güvenlik hizmeti sunuyor. Ayrıca, pahalı kamera sistemlerine kaliteli ve uygun fiyatlı bir alternatif olan Pronet Kameram sayesinde, kullanıcılar kış boyunca yazlık evlerini bilgisayarlarından ya da cep telefonlarından gözleyebiliyorlar.

Güvenliği ertelemeyin, yazlık evinizi şimdiden koruma altına alın Güvenliği ertelemeyin, yazlık evinizi şimdiden koruma altına alın Yazın gelmesiyle birlikte, yazlık ev sahipleri aylarca boş bırakmak zorunda kaldıkları evlerine doğru soru işaretleriyle dolu bir yolculuğa hazırlanıyorlar. Kış boyunca yazlık evlerinin güvenliğinden endişe duyan ev sahipleri, yazlık evlerine gittiklerinde yerinde önlem almak istiyor ve böylelikle Ege ve Akdeniz başta olmak üzere ülkemizin tüm yazlık bölgelerinde elektronik güvenlik sistemi talebi Haziran ayından itibaren artmaya başlıyor.

Yazlık evlerde gece, gündüz pencere ve kapılar açık bırakıldığı için evlerin içinde yaşayan olduğu zaman da hırsızlıklar yaşanmakta, ve tatsız bir tatil anısı olarak belleklerde yer etmekte. Yazın yaşanan hırsızlık olaylarında kıymetli ziynet, cep telefonu, bilgisayar gibi malzemeler alınırken, kışın boş kalan evlerde ise yaşanan eve zarar verilmesi, boş evin içinde yaşanması ya da evde değerli olmasa da işe yarayacak bilimum malzemenin alınması olabiliyor. Burada en can sıkıcı durum, camı ya da kapısı kırılan ya da açık kalan evlerin tadilat ve temizliği oluyor.

Türkiye'nin lider güvenlik firması Pronet Güvenlik, ‘5 Korumalı Güvenlik Paketi’ ile başta hırsızlık olmak üzere, yangın, gaz kaçağı, acil sağlık ve panik durumlarına karşı merkezden izlenen çok yönlü bir güvenlik hizmeti sunuyor. Bu komple hizmetle herhangi bir tehlike anında alarm verilmesinin yanı sıra, hırsızlar içinde caydırıcı özelliğe sahip bir koruma sağlanıyor ve böylelikle yazlık ev sahipleri kışın rahat bir nefes alıyor.

Pronet Güvenlik Genel Müdürü Metin Kastro, tüm yazlık yerlerden sipariş aldıklarını ama özellikle Bodrum, Marmaris, Antalya bölgelerinde önemli bir talep yoğunluğu yaşandığını söylüyor: “Bu bölgelerde konum itibariyle evler çok geniş bir araziye yayılmış durumda. Bu da tabii ki güvenlik ihtiyacını beraberinde getiriyor. Elektronik güvenlik sistemleri en başta caydırıcı bir etkiye sahip ve bu nedenle de hırsızları uzak tutuyor. Hırsızlık girişimi yaşansa bile, çalan siren ya hırsızları kaçırıyor ya da yalnızca birkaç dakika içinde gelen polis hırsızları hemen yakalıyor. Bu da Pronet Güvenlik Paketi’nin can ve mal güvenliğini koruma anlamındaki önemini ortaya koyuyor.”

Ev ve işyerleri için abonelik sistemiyle günde 1 dolardan başlayan fiyatlarla Pronet Güvenlik Paketi’ne sahip olmak çok kolay. Pronet’in fark yaratan en önemli yönü 365 gün, 24 saat hizmet veren, Pronet Güvenlik Paketi dâhilindeki Pronet Alarm ve Çağrı Merkezi’nin sunduğu alarm haberalma merkezi hizmeti. Bu hizmet kapsamında herhangi bir olumsuz durumda, mekandaki güvenlik sistemi, Pronet Alarm ve Çağrı Merkezi’ne sinyal gönderiyor. 24 saat hizmet veren alarm haberalma merkezi ise daha önce sistem sahibinden aldığı talimata göre, sistem sahibini, güvenlik güçlerini veya her ikisini birden arıyor ve kısa bir süre içerisinde olaya müdahale edilmesini sağlıyor.

Ayrıca pahalı kamera sistemlerine kaliteli ve uygun fiyatlı bir alternatif olan Pronet Kameram sayesinde, kullanıcılar kış boyunca yazlık evlerini bilgisayarlarından ya da cep telefonlarından gözleyebiliyorlar. Kullanıcılar, mekandaki internet bağlantısı üzerinden çalışan Pronet Kameram’ın sunduğu görüntüleri, kendilerine özel kullanıcı adı ve şifreleri ile girdikleri internet sitesinden dilerlerse canlı dilerlerse sonradan izleyebiliyorlar.

Pronet Güvenlik Paketi dahilinde mekanlara özel olarak tasarlanmış güvenlik sistemi donanımının yanı sıra, sınırsız ürün ve servis garantisi, online raporlama, danışmanlık ve eğitim imkanına da sahip olunuyor. Gerek apartman dairesi ve site içi konutlar gerekse müstakil yapılar olsun tüm konutlar güvenlik ve caydırıcılığı artırmak için Pronet’ten hizmet alıyorlar.Ücretsiz Teklif Al

Ücretsiz Teklif Al

Evinize, işyerinize ve günlük yaşamınıza uygun güvenlik sisteminizi belirlememiz için lütfen formu doldurun, sizi en kısa sürede arayalım.

Tüm bilgileriniz Pronet tarafından gizli tutulacaktır.
captcha

HEMEN TEKLİF ALIN HEMEN ARAYIN 444 1 911 HEMEN ARAYIN 444 1 911