Hemen Arayın

En çok manevi değeri olan eşyalarımızın güvenliğine önem veriyoruz

Pronet’in sosyal medya üzerinden düzenlediği anketin sonuçlarına göre, Türkiye’de maddi değeri yüksek eşyalarımızdan çok, manevi değeri olanlar için kaygılanıyoruz. Nesilden nesle aktarılan aile yadigarları, koleksiyonlar ve fotoğraf albümleri gibi hatıra niteliği taşıyan eşyalar, güvende tutmak istediklerimizin başında geliyor. 

En çok manevi değeri olan eşyalarımızın güvenliğine önem veriyoruz Türkiye’nin lider güvenlik şirketi Pronet, Mart ayında Instagram üzerinden bir anket gerçekleştirdi. Ankette kullanıcılarına “Pronet ile güvende diyebileceğiniz ve sizin için değerli olan eşyalar nedir” sorusunu yöneltti.

Paylaştıkları fotoğraflarla ankete yanıt veren 1000’e yakın katılımcının yüzde 60’ı, hatıra niteliğindeki eşyalarını ve koleksiyonlarını korumak istediklerini belirtti. Gelinliğini, çocuğunun ilk patiğini, babasından kalma radyosunu, dedesinin saatini, aile yadigarı gramofonunu ve fotoğraf albümünü paylaşanlar, maneviyatın maddiyattan üstün olduğunu ortaya koydu. Plak, model araba, para, kartpostal gibi koleksiyonlar da sıkça paylaşılanlar içindeydi. Aile fertlerini Pronet ile güvende tuttuklarını belirten katılımcıların oranı yüzde 20 oldu. Yüzde 10’u ise evcil hayvanlarının fotoğraflarını paylaşmayı tercih etti.

Sonuçları değerlendiren Pronet Pazarlama ve İş Geliştirmeden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Ediz Habip, “Manevi değeri olan bir eşya, bazen bizler için en pahalı mücevherden bile daha kıymetli olabiliyor. Aile fertlerimiz ve onların hatıraları, korumak ve güvende olmalarını sağlamak istediklerimizin başında yer alıyor. Biz Pronet olarak, sevdiklerimizin güvende ve huzurla yaşamaları, hatıralarımızın nesilden nesle güven içerisinde aktarılmaları için çalışıyoruz” dedi.

Ücretsiz Teklif Al

Ücretsiz Teklif Al

Evinize, işyerinize ve günlük yaşamınıza uygun güvenlik sisteminizi belirlememiz için lütfen formu doldurun, sizi en kısa sürede arayalım.

Tüm bilgileriniz Pronet tarafından gizli tutulacaktır.
captcha

HEMEN TEKLİF ALIN HEMEN ARAYIN 444 1 911 HEMEN ARAYIN 444 1 911