Hemen Arayın
Pronet Hep Yanınızda! Pronet Hep
Yanınızda!
İZLE

Pronet Panik Butonu

Pronet ile Türkiye`nin İçi Rahat.
*Pronet kullanıcısı olmayanlar için Alarm Haber Alma Merkezi Hizmeti 01 Temmuz 2020 tarihine kadar ücretsizdir.

Pronet sizi sadece evinizde değil, alarm sisteminin etki alanından dışarı çıktığınızda da korumaya devam eder. Bunun için ihtiyacınız olan tek şey cep telefonunuza ücretsiz indireceğiniz Pronet Panik Butonu uygulamasıdır.

Tek dokunuşunuzla yardım ekiplerine yönlendirme!
Tek bir dokunuşla acil durum sinyali gönderen “Panik Butonu” uygulaması sayesinde herhangi bir acil durum yaşayan ya da sağlık yardımına ihtiyaç duyanlar kısa bir süre içinde önceden belirledikleri yakınlarına haber iletebiliyor. Mobil uygulama, sisteme tanımlanan kişilere SMS ile lokasyon bilgilerini gönderiyor. Eş zamanlı olarak Pronet Alarm Haber Alma Merkezi de devreye giriyor. Ortalama 10 saniye içinde sizinle iletişime geçiyor ve gerekli durumlarda; müşteri temsilcisi, kullanıcı ile yardım ekipleri arasında bağlantı kurarak destek sağlıyor.

Yakınlarınızdan Yardım İsteyin
Pronet kullanıcısı olmasanız bile 1 Temmuz 2020’ye kadar ücretsiz olarak Alarm Haber Alma Merkezi desteğinden faydalanabilirsiniz. Acil durumlarda butona dokunduğunuzda önceden iletişim bilgilerini girdiğiniz 5 yakınınıza SMS ile konum bilgileriniz gönderilir ve onların size en hızlı şekilde ulaşması sağlanır. Pronet’le içiniz hep rahat!

Videomuzu İzleyin
Pronet'i yakından tanıyın

Pronet Güvenlik Sistemleri
Nasıl Çalışıyor? 2:22