Hemen Arayın

Pronet Mobil Panik Butonu

Pronet ile Türkiye`nin İçi Rahat.

Pronet ile içiniz hep rahat!

Pronet, sizi sadece evinizdeyken korumakla kalmaz, siz dışarıdayken de korumaya devam eder. Evde ya da dışarıda daima güvende olmanız için, cep telefonunuza Pronet Mobil Panik Butonunu indirip üye olmanız yeterli. İsterseniz bireysel olarak üye olabilirsiniz isterseniz de aile paketi üyeliği ile sevdiğiniz 3 kişiyi daha uygulamaya ekleyip güvende olmalarını sağlayabilirsiniz. Pronet’le içiniz hep rahat!

Tek dokunuşunuzla yardım ekiplerine yönlendirme!

‘’Mobil Panik Butonu” sayesinde herhangi bir panik ya da acil sağlık ihtiyacı anında tek dokunuşla Pronet yanınızda. Panik butonuna tek dokunuşunuzla, uygulama içindeki acil durum kişi listesine eklediğiniz yakınlarınıza, SMS ile acil durum bilgisi ve lokasyonunuz gönderilir. Uygulama kullanan yakınlarınız konumuzu canlı olarak haritadan takip edebilirler. Eş zamanlı olarak "canlı lokasyonunuz" Pronet Alarm Haber Alma Merkezi ile de paylaşılır. Pronet, ortalama 10 saniye içinde sizi arar, size ulaşamazsa acil durum kişi listenizdeki yakınlarınızı sırayla arar, acil durumu teyit ederek ihtiyaca göre sizi ambulans, polis veya itfaiyeye yönlendirir.

Panik ya da deprem anında deprem butonuna basmanız ile telefonunuzdan düdük sesi çıkartabilir, flaşın yanıp sönmesini sağlayarak yardım talebinde bulunabilirsiniz.

Panik Butonu Nasıl
Çalışır?

Panik Butonu Nasıl
Çalışır?