Online İşlem Merkezi
Pronet Kameram

Pronet Kameram

İşyerinizi cep telefonu ya da bilgisayar aracılığıyla uzaktan izleme fırsatı sunan Pronet Kameram hizmetimiz, pahalı ve kompleks kamera sistemlerine kaliteli bir alternatif sunar.

Pronet Kameram hizmeti, birden fazla lokasyonda şubesi bulunan küçük işyerleri (tekel bayileri, eczaneler, gıda zincirleri vb.) ya da birbirinden çok uzak şehirlerde şubesi bulunan işletmeler için ideal bir çözümdür. Bu sistem sayesinde çalışanlarınızın işe giriş çıkış saatleri ve verimliliğini de denetleme imkanı bulabilirsiniz. Pronet Kameram hizmetinin kurulumu için size tek gereken şey ise sadece bir internet bağlantısıdır.

Kameralar kurulduktan sonra Pronet Kameram işyerinizdeki hareketi algılayarak merkezi sunucu üzerine kaydeder. Kendinize özel kullanıcı adı ve şifrenizle Pronet Kameram sitesine bağlanarak görüntüleri dilediğiniz zaman kolaylıkla izleyebilirsiniz. Web sitesi üzerinde kaydedilen görüntüleri kayıt tarihine göre listeleyebilir veya kayıt saati ya da gününe göre arama yapılabilirsiniz. Dahası dilerseniz kaydedilen bu görüntüleri klipler halinde bilgisayarınıza ya da harici belleğe kopyalayabilirsiniz. Pronet Kameram sisteminde kullanılan kameralar hareketi algılayıp kayda başladığı anda, size de otomatik olarak gönderilen e-posta mesajlarıyla bilgi verilir. Dilerseniz sisteme bağlanarak görüntüleri canlı olarak da takip edebilir; cep telefonu ya da bilgisayarınız aracılığıyla bu görüntülere her yerden ulaşabilirsiniz. Sistemde kullanılan kameralar hareketli olduğundan, kameraları uzaktan hareket ettirip istediğiniz şekilde kontrol de ettirebilirsiniz. Pronet Kameram hizmeti aboneliğinde ihtiyacınıza göre gerektiği kadar kamera gerektiği kadar kullanıcı tarafından izlenebilirken, görüntü depolama kapasitesi, sunucu kapasitesi ve gereken bant genişliği de ihtiyacınıza göre ayarlanabilir.

www.kameram.com

Apple Store Google Play